Látkové roletky

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Látkové roletky ideálny dekoračný i praktický doplnok

Látkové roletky sú veľmi vkusným a tiež efektívnym tieniacim prvkom. Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia.

Látkové roletky majú niekoľko spôsobov vykonania montáže a to, montáž na stenu, do stropu či do rámu plastového okna, eurookna a strešného okna.


Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom navinutia.

Látkové roletky JAZZ 19

  • Látková roletka JAZZ 19 je vhodná pre rozmer 1500 x 2300mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace s možnosťou fixáciie. Držiaky, závažia látky a retiazka sú v bielej a hnedej farbe. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky.

 

 

 

Montáž je vykonávaná  pomocou plastových úchytiek- na krídlo a pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo .

 

 

 

Látkové roletky JAZZ 25

  • Látková roletka je vhodná pre rozmer 2000 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace. Držiaky, závažia látky a retiazka sú v desiatich farebných odtieňoch. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky.

     

 

 

 

Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo.

 

 

 

Látkové roletky JAZZ 32

  • Látková roletka je vhodná pre rozmer 3000 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace. Držiaky a retiazka sú v bielej farbe a závažia látky v siedmich farebných odtieňoch. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutie látky.

     

 

 

 

Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo.

 

 

 

Látkové roletky COLLETE

  • Látková roletka je vhodná pre rozmer 1500 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je s krytom navinutia látky a s krycími lištami po stranách. Kryt navinutia (box), krycia lišta a závažia látky sú v bielej, hnedej farbe a v piatich dekoroch renolitových fólií. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky.

     

 

 

 

Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek na krídlo (zmenšuje svetlosť).