Plastové dvere

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Prečo akurát dvere značky

 

Oboznámte sa s našou bohatou ponukou v oblasti moderných vonkajších dverí!


Veľmi vážnym elementom, ktorý rozhoduje o vzhľade domu sú práve vonkajšie dvere.

Naše dvere sú vyhotoveńe z vysokokvalitného PVC spájajú vysokú kvalitu s moderným dizajnom. To všetko preto, aby mohli zabezpečiť elegantný vstup do vašeho domu. Žiadne dvere, tak ako práve vchodové dvere z PVC nezaistia takú harmóniu s oknami, ako práve naše dvere, zaistiac pri tom najlepší vzhľadový efekt každej stavby.
Naše dvere, ako klasické vonkajšie dvere sú veľmi stabilné, s dobrou tepelnou a zvukovou izoláciou, ako aj dlhodobou životnosťou tesnenia, ktoré nevyžadujú vysoké náklady na údržbu /stačí umývanie a čistenie bežným mycím prostriedkom a vodou – v porovnaní do drevených dverí/.

Všetky tieto vlastnosti garantujú zodpovedajúcu konštrukciu krídla a zárubne s prahom s tepelným mostom a špeciálnym tesnením.

Životnosť dverí a spokojnosť majiteľa garantuje moderné a bezporuchové kovanie, vyskúšaných značiek výrobcov dverového kovania takých ako sú: GU, FUHR, ROTO. Vyskytujú sa vo viacerých verziách, záleží to všetko od potrieb zákazníka.

Odporúčame hlavne kovanie automatické s 3 jazykmi, ktoré sa samoistne zatvárajú, alebo kovanie so špeciálnymi hákmi, ktoré zvyšujú bezpečnosť domu. Použité závesy Dr. Hahn sa charakterizujú veľkou únosnosťou a bezporuchovosťou..

Naše dvere sú zaopatrené tiež v elegantné kľučky firmy HOPPE, ktoré sa vyskytujú v rôznych farbách. Ich moderná konštrukcia, vzhľad a vysoká kvalita použitých materiálov zaistia dlhú životnosť.

Vzhľadom na požiadavky zákazníkov ponúkame široký výber dverového vyplnenia v rôznych variantoch a farbách. Podrobnejšie informácie na tému ponuky výplní môžete získať na našej prvádzke.

Ponúkame tiež veľmi veľký výber zasklenia, klopadiel, rúčok, držadiel a iného príslušenstva.

Hovoriac krátko – ponúkame to, čo sa dnes vyžaduje od moderných vonkajších dverí!

 

NAŠA  PRÁCA  :