Terasové dvere

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Praktické dvere a pri tom pekné a solídne!

Naša spoločnosť tiež ponúka svojim zákazníkom optimálne riešenie pre východ do záhrady, alebo na terasu. Sú to terasové dvere, ktoré spájajú prvky klasických balkónových dverí s vchodovými dverami. Vďaka použitým špeciálnym širokým profilom so zvýšenou tuhosťou, môžeme tu použiť kovanie s obojstrannou kľučkou, zámkom blokujúcim kovanie / závoru/, alebo hliníkovým prahom s tepelným mostom, ktoré uľahčí slobodné prestupovanie dverí. 
Terasové dvere vďaka viackomorovej stavbe profilov zaistia skutočnú tepelnú izoláciu, a použitie zodpovedajúcich druhov profilov krídel umožní vybrať zákazníkovi dvere otvárané do vnútra alebo navonok.
Sú dostupné v systéme 60 mm Thermo, ako aj v systéme 70 mm Brillant.

 

ŠTANDARDNÉ FAREBNÉ PREVEDENIE :

° Farba biela
° Fóliovaná jednostranne z vonkajšej strany: ZLATÝ DUB, BAHENNÝ DUB, TMAVÝ DUB, MAHAGÓN, VLAŠSKÝ ORECH, SOFT CHERRY, ANTRACIT, SIENA NOCE, SIENA ROSSO
° Fóliovaná obojstranne na hnedom podklade: ZLATÝ DUB, BAHENNÝ DUB, TMAVÝ DUB, MAHAGÓN, VLAŠSKÝ ORECH, SOFT CHERRY, ANTRACIT

 

NADŠTANDARDNÉ FAREBNÉ PREVEDENIE:


° Dostupná široká paleta farieb, špeciálne ceny pre individuálne potreby.

 

 

 

ŠTANDARD VYBAVENIA TERASOVÝCH DVERÍ :

 1. Nemecký systém značky Rehau alebo Schüco, bohatý výber 5 a 6-komorových  systémov so zvýšenou šírkou – zaručujúci zvýšenú energoúsporu a tuhosť konštrukcie, ako aj možnosť použitia špeciálneho štandardu kovania, ideálneho pre klasické, ako aj energoúsporné jedno a viacrodinné stavebníctvo.
 2. Nemecké kovanie Roto z funkčným štandardom vybavenia:
  závora s poistkami proti vypáčeniu a zámkom na kľúč, blokujúcim kľučku – zaručuje pohodlnú obsluhu a vysoký stupeň bezpečnosti ;
  špeciálne navrhnuté pánty vyhotovené s nemeckou precíznosťou a pozornosťou k detailu – vyznačujúce sa možnosťou širokého nastavenia, poskytujú maximálny komfort a jednoduchosť použitia.
 3. Hliníkový prah (nízky alebo vysoký) s prerušeným tepelným mostom - uľahčuje prechod cez dvere a zaručuje ochranu pred stratou tepla.
 4. Špeciálna kľučka z obidvoch strán dverí – zaručuje pohodlnú obsluhu dverí ako z vonkajšej, tak aj z vnútornej strany.
 5. Tesnenie vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie.
 6. Patentovaný rámik SUPER SPACER  zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.
 7. Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom Super Spacer vyhotovený v najnovšej technológii  zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu  Hol-Melt  - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.
 8. Veľmi dobrý koeficient Ud= 0,84 W/m2K pri trojskle Ug= 0,6 W/m2K pre model ENERGO+.
 9. Unikátne vlastnosti
  spojenie klasických balkónových dverí s komfortom a funkciou bezbariérového prechodu – optimálne riešenie ako východ do záhrady alebo na terasu;
  kľučka s patentnou vložkou – umožňuje pohodlnú obsluhu a zatváranie dverí na kľúč;
  rôzne smery otvárania – dávajú možnosť výberu otvárania dverí navonok alebo dovnútra interiéru.