Posúvne dvere HS

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Viac bytového priestoru so systémom zdvižno - posúvnych dverí  HS.

Bývaj pohodlne – bez žiadneho obmedzovania!


Dvere  HS to je systém zdvižno-presuvných dverí, vyznačujúci sa vysokým komfortom obsluhy ľahkého presunu krídel ako aj voľného prechodu na terasu, balkón, alebo do záhrady bez toho, aby sme museli prekonávať prekážku, akou je v klasických dverách prah.. Vďaka veľkým skleneným plochám zdvižno-presuvných dverí prirodzené svetlo vyplňuje interiér bytu, čím mu dáva neopakovateľné čaro. Systém dverí  HS umožní vykonať nepravdepodobne veľké konštrukcie so šírkou až do 6 m (vo dvoch krídlach) alebo 10 m (dve krídla + dve trvalé bočné zasklenia) a výškou do 2,8 m garantujúc dostatočné zabezpečenie.

 

 

 

ŠTANDARDNÉ FAREBNÉ PREVEDENIE:

° Farba biela
° Fóliovaná jednostranne z vonkajšej strany: ZLATÝ DUB, MAHAGÓN, BAHENNÝ DUB, ANTRACIT 
° Fóliovaná obojstranne: ZLATÝ DUB, MAHAGÓN, BAHENNÝ DUB, ANTRACIT

 

NADŠTANDARDNÉ FAREBNÉ PREVEDENIE:

° Dostupná široká paleta farieb, špeciálne ceny pre individuálne potreby.

 

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE DVERÍ  HS :

 1. Nemecký systém značky Rehau (Energo+) alebo Schüco (Novel) so špeciálnou stavbou – garantuje vyhotovenie veľkých konštrukcií, zväčšujúc obývací priestor spojený so širokým bezbariérovým prechodom na terasu, alebo do záhrady, ideálny pre klasické ako aj pre energoúsporné jedno a viacrodenné stavebníctvo.
 2. Nemecké kovanie G-U alebo Siegenia-Aubi s funkčným štandardom vybavenia:
  špeciálny systém zdvižno-posuvný – zaručuje jednoduché a slobodné posúvanie aj veľmi ťažkých a veľkých krídel;
  integrované prvky s triedou odolnosti proti vypáčeniu WK-2 – garantujú ochranu pred vonkajším vlámaním;
  dokonale profilovaná štíhla kľučka – zaručuje minimálne vynaložené úsilie a komfort pri presúvaní aj tých najťažších dverí.
 3. Podlahový prah a profil s prerušeným tepelným mostom – zaručuje najvyššiu tepelnú ochranu a pohodlný bezbariérový prechod.
 4. Tesnenie vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie.
 5. Patentovaný rámik SUPER SPACER zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.
 6. Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom Super Spacer vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.
 7. Dokonalý koeficient Ud = 0,87 W/m2K pri trojskle Ug= 0,6 W/m2K pre model Energo+.
 8. UNIKATNE VLASTNOSTI : ojedinelé architektonické riešenia – stabilná konštrukcia umožní vyhotovenie dvojkrídlových dverí do šírky 6 m a výšky 2,8 m;
  veľká sklenená plocha – zaručuje väčšie množstvo svetla a efektívne využitie slnečného žiarenia, potrebného k vyhriatiu interiéru;
  zakryté miesta fúgovania so špeciálnymi tieniacimi profilmi zárubne a lesklý vonkajší povrch profilov – zaručujú šľachetný vzhľad konštrukcie;
  rôzne varianty posúvania krídel – umožňujú vyhotovenie dverí prispôsobených individuálne do interiéru podľa potrieb zákazníka, dostupné sú už tiež z hmoty novej generácie RAU-FIPRO (novinka).