Podomietkové rolety

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Rolety podomietkové   ROLETA  MAXTHERM – ideálne pre domy ešte len v realizácii


Ponuka roliet podomietkových obsahuje tiež riešenia ideálne pre investorov, ktorí ešte len stavajú nové domy. Systém podomietkových roliet ponúkaný našou firmou obsahuje skrinky ako hotové stavebné elementy, ktoré vďaka špeciálnej technológii a použitiu „tvrdého polystyrénu” ako aj dobre vybranému nosníkoví omietky, garantujú bezporuchové vykonanie fasády stavby.

Použitie komponentov najvyššej kvality v roletách Maxtherm dovoľuje tešiť sa všetkým prednostiam vonkajších roliet. Rolety Maxtherm zaručujú jedinečný úžitkový komfort, energoúsporu, ochranu pred nežiaducimi pohľadmi a hlukom.

Nami ponúkané rolety podomietkové sa skladajú z troch častí:

◦ 1. box podomietkovej rolety /box s bočnými krytmi/ ako hotový stavebný element
◦ 2. vodiaca lišta panciera s kĺzavými lievikmi, horná lišta kĺzavo - tesniaca
◦ 3. vešiaky pre pancier, pancier rolety s dolnou lištou, samonaviják pásky, kompletná navíjacia rúra s kolesom navijaka pásky

 

Farebné prevedenie
Štandard: biely. Farebné verzie: fóliované jednostranne a obojstranne podľa palety farieb EUROCOLOR. Pancier rolety lakovaný v mnohých farbách RAL.

 

ŠTANDARD A VÝHODY POUŽITIA   :

1. Nemecký systém značky ALUKON, vonkajšia podomietková hliníková roleta pre montáž pred okno alebo dvere do vopred pripraveného prekladu alebo na fasáde (požadovaná zástavba) – zaručuje ochranu pred chladom, vlámaním, nepríjemným hlukom, nadmerným slnečným žiarením a zvedavými pohľadmi, pre novú výstavbu.

2. Pancier s vyplnením polyuretánovou penou, ktorý tvorí medzi roletou a oknom „vzduchový vankúš“, zaručuje dodatočnú úsporu energie, ale aj ochranu pred vetrom, hlukom a horúcim slnkom počas slnečných dní (efekt dvojitej steny). Vhodná konštrukcia panciera zaručuje jeho pohodlný a tichý chod počas navíjania/zvíjania, hliníková stavba a špeciálny lakovaný povlak garantuje jeho trvanlivosť a nemennosť farieb na dlhé roky.

3. Možnosť montáže integrovanej sieťky proti hmyzu (skrinka 205 mm) s brzdou spomaľujúcou navíjanie, zabezpečujúcou pre náhlym zvinutím sieťky – zaručuje skutočnú ochranu pred hmyzom počas otvoreného okna.

4. Pohodlná obsluha vďaka rôznym systémom pohonu:
ručný: popruh alebo kľučka;
elektrický káblový: motor s tradičným vypínačom – zaručuje ľahké zdvíhanie a spúšťanie, aj veľmi ťažkých roliet;
elektrický káblový: motor s individuálnym časovým programátorom - zaručuje automatické zdvíhanie a spúšťanie sa roliet v určitom čase alebo počas neprítomnosti v dome;
rádiový: motor s integrovaným rádiovým prijímačom s unikátnou frekvenciou 868 MHz – umožňuje komfortnú a jednoduchú obsluhu pomocou pilota, ako aj automatické zdvíhanie a spúšťanie sa roliet v určitom čase.

5. Stavba a vlastnosti podoomietkovej skrinky umožňujú jej úplné zabudovanie (poza revíznu klapku), vo vopred pripravenom preklade alebo na fasáde (požadované zabudovanie), adaptujúc roletu pre individuálne potreby.

6. Veľmi dobrý koeficient Uf  do 0,69 W/m2K.

7. Unikátne vlastnosti
montáž rolety od vonkajšej strany – eliminuje straty vyhrievacej energie a zvyšuje ochranu pred hlukom vďaka tomu, že skrinka je položená poza plochu okna, čo vylučuje vznik eventuálnych tepelných mostov;
špeciálne vybraný a lakovaný hliník použitý ku konštrukcii roletovej skrinky – zaručuje vysokú stabilitu konštrukcie aj pri veľkej šírke rolety a charakterizuje sa veľkou odolnosťou proti korózii a poveternostnými vplyvmi, zaručujúc nezmenený vzhľad po dlhé roky.