Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Problém s priestorom? - S oknami COMFO už nie!

Okná, ktoré sa otvárajú do vnútra nám často zaberajú veľa priestoru v kuchyni, alebo izbe. Musíme byť opatrní a dávať pozor, aby sa pri otváraní okná nezachytili časti nábytku, alebo okennej dekorácie.

Tieto nevýhody sa stratia úplne, vďaka použitiu nového výrobku z našej ponuky okien COMFO. Použitie špeciálneho kovania sklopno-presuvného v oknách COMFO umožní ľahké a pohodlné otváranie okna tak, ako v prípade typických presuvných dverí.


Okná COMFO sú odporúčané predovšetkých do kuchynských priestorov, kde veľmi často nábytok sťažuje ľahké a pohodlné otváranie okien.


Počas otvárania okná COMFO nie je potrebné používať silu, pretože namiesto krídla počas otvárania zdvíha sa len tesnenie a počas zatvárania znova opadá. Systém vlastní tiež ukrytú mikroventiláciu. Počas prekrútenia kľučky o 180° otvára sa horné tesnenie krídla tvoriac medzeru, čo umožní prístup sviežeho vzduchu, vďaka čomu ani dážď, ani hmyz a tiež ani prach sa nebudú môcť dostať do vnútra miestnosti. Hríbikové uzatváracie čapy a poistky proti vypáčeniu zaručujú vysoký stupeň bezpečnosti pred vypáčením.

 

Okná COMFO sú dostupné v každom okennom systéme z našej ponuky.

 

Okná COMFO v štandarde vybavenia obsahujú dvojsklo s Super Spacer®:

° znižujú náklady na spotrebu energie, vďaka minimálnej tepelnej vodivosti
° odstraňujú úkaz kondenzácií vodnej pary na skle
° minimalizujú pravdepodobnosť prasknutia skla z dôvodu pnutia – vďaka zvýšenej flexibilite spojenia rámika zo sklom
° predlžujú životnosť skla a jeho vlastnosti – až do 20 rokov.

Okná COMFO umožňujú slobodu tvorenia obývacieho priestoru a realizáciu smelých architektonických myšlienok s položením významu na estetiku.